مشاور کسب و کار

مشاوره به کسب و کار یک خدمت از جنس راهنمایی و توصیه است که به مشتریان کمک می‌کند تا مسائل مدیریتی و فرصت‌های خود را شناسایی و تحلیل کنند. مشاور کسب و کار با توجه به شرایط مشتری راه‌ حل‌هایی را توصیه و یا فعالیت‌هایی را پیشنهاد می‌کند و پس‌ از آن در صورت تمایل کارفرما، در پیاده‌ سازی آن‌ها نیز همراهی خواهد داشت. استفاده از مشاور کسب و کار در اکثر کشورهای توسعه یافته امری عادی است و اولین مشاوره مدیریتی در دنیا توسط شرکت آرتور دی لیتل در سال 1886 اتفاق افتاد؛ همچنین فردریک وینسلو تیلور اولین مشاوری بود که در سال 1893 به صورت مستقل در این زمینه فعالیت نمود.از نظر بنده مهمترین گام برای مشاوره به یک کسب و کار شناخت مسئله و مشکل آن کسب و کار است. اگر مشاور کسب و کار در مرحله شناخت مسئله دچار اشتباه شود، قطعاً آن پروژه به سرانجام نخواهد رسید. البته کسب و کارها نیز باید اطلاعات صحیح به مشاور ارائه نمایند تا وی دچار انحراف نشود. بعد از شناخت صحیح مسئله فرایند برنامه ریزی برای حل مسئله و چگونگی اجرای برنامه ها شروع می شود. به همان اندازه که شناخت مسئله اهمیت دارد؛ اجرای صحیح برنامه ها نیز توسط شرکت با نظارت مستقیم مشاور کسب و کار حائز اهمیت است.شرکت های برتر مشاوره مدیریت در ایران، رزومه شرکت مشاوره مدیریت، تاسیس شرکت مشاوره مدیریت، صنعت مشاوره مدیریت در ایران موضوع، فعالیت شرکت مشاوره مدیریت، شرکت های مدیریتی، شرکت های خدمات مشاوره مدیریت، شرکت های مشاوره کسب و کار، موسسه مشاوره مدیریت تیم مشاوره مدیریت گروه مشاوره مدیریت مشاوره مدیریت چیست؟ تاسیس شرکت مشاوره مدیریت خدمات مشاوره مدیریت آموزش مشاوره مدیریت کتاب مشاوره مدیریت، بهترین مشاور کسب و کار در ایران، درامد مشاور کسب و کار، مشاور توسعه کسب و کار، مشاور کسب و کار رایگان، شرح وظایف مشاور کسب و کار، بهترین مشاور کسب و کار در تهران، مشاور کسب و کار به انگلیسی، مشاور کسب و کار در تهران، لیست شرکت های مشاوره کسب و کار در ایران، مشاوره کسب و کارهای کوچک، شرکت مشاوره مدیریت، مشاور مدیریت
خدمات
آنچه که افتخار دارم به عنوان خدمات به شما ارائه بدهم:
مشاوره پروژه ای

در این نوع مشاوره ابعاد مسئله تبیین و راه حل ها در قالب یک پروژه برای کسب وکار تعریف خواهد شد.

خدمات من

خدمات این جانب در حوزه های آموزش و مشاوره مدیریت در حوزه های: راه اندازی کسب و کار، عارضه یابی سازمان، منابع انسانی، بازاریابی، مشاوره خرید نرم افزارهای سازمانی می باشد؛ که در قالب قراردادهای مشاوره ساعتی و پروژه ای اجرایی خواهد شد.

مشـاوره ساعتی

در این نوع مشاوره، جلسه ای با کارفرما در محل کسب و کار هماهنگ و در جلسه مسائل و دغدغه ها مطرح و اینجانب توصیه ها و راه کارهایی را ارائه خواهم نمود.

محصولات
نمونه کارها
پژمان ارژنگ
  • نمایش
  • فعالیت ها
مقاله ها
زبان بدن در فرهنگ های گوناگون

ایما و اشاره های چهره و لبخندها در بیشتر جاهای دنیا دارای معانی مشابهی است. پل اِکمن استاد دانشگاه کالیفرنیای سانفرانسیسکو، عکس هایی از حالات نشان دهنده ی شادی، خشم، ترس، ناراحتی، تنفر و تعجب را به مردمان بیست و یک فرهنگ مختلف نشان داد و فهمید که در هر صورت، بیشتر مردم هر کشور درباره ی تصاویری که شادی، غم و تنفر را نشان می دهد توافق نظر دارند.

ادامه
8 اردیبهشت 1403